მერიის სტრუქტურა - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტი - ozurgeti.mun.gov.ge
მერიის სტრუქტურა

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მერიის საშტატო ნუსხა

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მერის/მერიის სტრუქტურა-ფუნქციების აღწერა

თანამდებობის დასახელება    იერარქიულ რანგებში

სახელი გვარი

 

ტელ.

ნომერი

 

 

 

პოლიტიკური თანამდებობის პირები

ხელმძღვანელობა

 

მერი

კონსტანტინე შარაშენიძე

599 57 72 73

ksharashenidze@gmail.com

მერის პირველი მოადგილე

ალექსანდრე სურგულაძე

577 05 51 99

al.surguladze@gmail.com

მერის მოადგილე

ირაკლი სირაძე

598 94 94 99

i.siradze5@gmail.com

მერის  მოადგილე

ოსიკო თოთიბაძე

597 23 33 43

osiko.totibadze84@gmail.com

პროფესიული საჯარო მოხელეები

 

 

ადმინისტრაციული, მონაწილეობითი დაგეგმვის და კომუნიკაციის სამსახური

 

 

I რანგი – პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

სამსახურის უფროსი

გიორგი ინწკირველი

599 37 51 00

Gogi.intskirveli@gmail.com

მერის წარმომადგენელთა კოორდინაციის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

დარეჯან გოგოტიშვილი

595 11 03 06

dadunagogotishvili@mail.ru

მე-3 რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ნათელა ტუღუში

591 21 81 12

natiatugushi75@gmail.com

მე-3 რანგის მე-3 უფროსი სპეციალისტი

ხათუნა თაყაიშვილი

591 14 16 00

Khatuna.takaishvili@gmail.com

საზოგადოებასთან ურთიერთობის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

ეკატერინე მგელაძე

599 06 82 00

ekaterinemgeladze@gmail.com

მე-4 რანგის მესამე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

დაჩი ხინთიბიძე

599 01 24 08

dachixintibidze@yahoo.com

მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

გია გვარჯალაძე

593 40 91 76

Gvarjaladzegia@gmail.com

მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ნინო სალუქვაძე

577 30 99 25

salukvadze.nini@gmail.com

საერთაშორისო და ადგილობრივ საზოგადოებრივ ორგანიზაციებთან ურთიერთობის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

 

 

მე-3 რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ნანა კილაძე

551 21 02 12

Kiladzenana.19@gmail.com

მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ნინო გაბუნია

595 25 01 05

ninichkasia@mail.ru

საქმისწარმოების განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

მაია ინარიძე

577 95 5542

maikoinaridze@gmail.com

მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ნათია ბარბაქაძე

595 13 83 38

natia.barbakadze75@gmail.com

მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ნინო მახარაძე

595 17 78 78

makharadzenino@yahoo.de

მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ლევან კვაჭაძე

593 15 44 12

leonsio213@gmail.com

მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

თამარ რუსიეშვილი

599 40 07 47

tamuna.rusieshvili@mail.ru

სტატისტიკის და ადგილობრივი არქივის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

მზია გაგუა

599 50 90 05

mzia-62@mail.ru

მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

მარინა ვასაძე

599 01 29 26

m.vasadze63@gmail.com

მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

მარინა ნაკაიძე

593 93 99 98

marinanakaidze@gmail.com

მატერიალურ-ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

თენგიზ ჩიჩუა

577 52 78 37

tchichua72@gmail.com

მე-4 რანგის მეორე კატეგორიის უმცროსის პეციალისტი

გრიგოლ შახოვი

599 21 80 20

grigolshaxovi@gmail.com

მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

თედო მენაბდე

598 24 33 24

tedo131313@gmail.com

ადამიანური რესურსების მართვის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

მარინა ქერქაძე

599 07 18 48

mariqerqadze@gmail.com

მე-3 რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ქეთო დემანია

599 23 19 69

ketevandemania@gmail.com

მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

რუსუდან გიორგაძე

595 96 96 21

rusi-74@mail.ru

საფინანსო-საბიუჯეტო სამსახური

 

 

I რანგი – პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

სამსახურის უფროსი

გია მამაკაიშვილი

577 57 73 79

gia.mamakaishvili@gmail.com

საბიუჯეტო განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

პავლე ჭყონია

599 37 57 34

madi-pavle@mail.ru

მე-3 რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

თამარ ბაბილოძე

595 30 51 30

tamarbabilodze@gmail.com

მე-3 რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ელიკო დოლიძე

577 60 11 27

elikosofiko@mail.ru

მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

თამარ ლომთათიძე

599 67 07 80

tamuna_lomtatidze@yahoo.com

სახაზინო მომსახურებისა და ბუღალტრული აღრიცხვის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტუ’რული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

ნინო დარჩია

599 98 47 14

nino_darchia@yahoo.com

მე-3 რანგის მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

მარინა დარჩია

595 90 04 57

m.darchia62@gmail.com

მე-3 რანგის მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ეკატერინე გეგიაძე

595 00 21 26

ekaterinegegiadze@gmail.com

მე-3 რანგის მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

მაკა ბეგიაშვილი

599 58 10 11

Begiashvili.maka@gmail.com

მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

მედეა მჟავანაძე

577 40 83 38

m.mjavanadze@gmail.com

შესყიდვების  განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

დავით გორდელაძე

577 47 73 17

davit.gordeladze@gmail.com

მე-3 რანგის მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

დავით ღლონტი

579 10 03 91

davit-glonti@yahoo.com

მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

თეა კვირკველია

599 39 18 83

teakvirkvelia@gmail.com

მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

მარინა დათუნაშვილი

593 36 51 51

 datunashvili.marina@gmail.com

ეკონომიკური განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახური

 

 

I რანგი – პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

სამსახურის უფროსი

ალეკო მამეშვილი

591 22 66 22

a.mameshvili@gmail.com

ქონების მართვის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

მალხაზ გორგოშიძე

599 70 47 70

maxo.64@mail.ru

მე-3 რანგის მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

პელაგია კალანდაძე

595 90 63 05

Pelagia.kalandadze@mail.ru

მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ავთანდილ ჩხაიძე

595 42 36 68

chkhaidze.avto@mail.ru

მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

კონსტანტინე ქათამაძე

599 57 25 12

kote-qatamadze@mail.ru

მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ნინო ესაძე

595 17 11 16

nino_esadze@mail.ru

საინვესტიციო განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

ხათუნა სურგულაძე

551 26 26 73

xatuna251973@mail.ru

მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ნანა სანიკიძე

599 45 95 04

nsanikidze12@yahoo.com

მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ეკატერინე სირაძე

595 00 21 08

ekaterinasiradze@gmail.com

 

შრომითი ბაზრის კვლევის და განვითარების განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

გიორგი ხარაბაძე

599 51 16 11

Gigakh@gmail.com

მე-3 რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ნანა მელაშვილი

599 51 91 60

melashvili62@mail.ru

მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ვახტანგ ვაშაყმაძე

557 35 00 33

vaxo.vashakmadze@gmail.com

სოფლის მურნეობის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

ამირან გირკელიძე

599 58 08 44

oz.sheskidvebi@gmail.com

მე-3 რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

აკაკი ღლონტი

599 21 16 78

akaki678@mail.ru

მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ლაშა ფირცხალაშვილი

599 33 91 42

Lashaguria73@gmail.com

 

ტურიზმის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

ირინა შალამბერიძე

599 15 25 99

ishalamberidze33@gmail.com

მე-3 რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

 

 

მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

მარინე  ლომთათიძე

551 47 46 22

lomtatidzemarine@gmail.com

განათლების, კულტურის, სპორტის და ახალგაზრდულ  საკითხთა სამსახური

 

 

I რანგი – პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

სამსახურის უფროსი

მარინა ჯაფარიძე

599 54 51 94

marjaf2@gmail.com

ადრეული და სკოლამდელი აღზრდის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

თეიმურაზ მოქია

599 92 59 10

teimurazmoqia@gmail.com

მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ხათუნა ჯაბუა

591 41 85 00

jabuakhatuna@gmail.com

მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ქეთევან კვაჭანტირაძე

595 90 63 08

qetino-gela@mail.ru

სპორტის და ახალგაზრდობის საკითხთა განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

თამარ აროშიძე

551 50 91 99

tamararoshidze55@gmail.com

 

მე-3 რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ნუნუ მამუკელაშვილი

599 54 36 68

mamukelashvilin@gmail.com

მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

დავით არობელიძე

599 18 51 50

davitarobelidze@mail.ru

განათლებისა და გენდერულ საკითხთა განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

 

 

მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ნათია ცომაია

599 31 04 13

natitsomaia@gmail.com

მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ქეთევან კუჭუხიძე

599 44 04 74

qetikuchuxidze@gmail.com

მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ნონა ბერაძე

577 60 11 44

nonaberadze@mail.ru

73 -მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ქეთევან მახარაძე

557 22 07 40

ketimax07@gmail.com

კულტურის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

მაიზერ ცელაძე

599 54 90 96

mceladze@gmail.com

მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ლელა ვასაძე

 

577 60 13 04

lela1972s@gmail.com

მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ნინო გირკელიძე

551 15 21 08

girkelidzenin@gmail.com

არქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის და კომუნალური სერვისების განვითარების სამსახური

 

 

I რანგი – პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

სამსახურის უფროსი

თემურ გიორგაძე

599 36 35 10

temuri.giorgadze@gmail.com

ინფრასტრუქტურის განვითარების განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

გოჩა აბაშმაძე

595 91 91 02

gochaabashmadze@mail.ru

მე-3 რანგის მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

პაატა ვაშალომიძე

595 49 46 48

paata.vashalomidze.@mail.ru

მე-3 რანგის მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

გიორგი ნიკოლაიშვილი

599 17 05 65

gianik555@gmail.com

მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ნინო სურგულაძე

599 52 20 01

surguladze87@gmail.com

მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

დავით ხავთასი

577 64 36 42

davit.xavtasi@mail.ru

მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

აივაზ ბერიძე

595 91 01 73

aivazberidze@mail.ru

მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

სოფიო თოიძე

599 95 19 51

toidzesofo@gmail.com

არქიტექტურის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

თამაზ ლომჯარია

599 19 52 71

tamazlomjaria@mail.ru

მე-3 რანგის მეორე  კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

მარიამ მახარაძე

591 22 37 55

mariamaxaradze2@gmail.com

მე-4 რანგის   1 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

თამარ ცხომელიძე

595 30 50 35

ttskhomelidze@list.ru

სივრცით - ტერიტორიული დაგეგმვის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

მამია მახარაძე

599 92 59 69

mamiamaxaradze@mail.ru

მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ირაკლი ანდღულაძე

593 37 08 03

kaxairakli@mail.ru

მე-4 რანგის 1 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

თათია ბოლქვაძე

557 10 70 00

bolqvadze-tatia@mail.ru

კომუნალური სერვისების განვითარების და კეთილმოწყობის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

თემურ მურვანიძე

599 79 73 36

t.murvani@gmail.com

მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

მიხეილ შალამბერიძე

595 35 04 40

shalamberidze_mishiko@mail.ru

მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ირაკლი გაგუა

555 37 07 27

igagua1982@gmail.com

მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

გოჩა ჯინჭარაძე

577 71 58 88

gjincharadze1960@gmail.com

სოციალურ და ჯანდაცვის საკითხთა სამსახური

 

 

I რანგი – პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი სამსახურის უფროსი

 

 

სოციალურ საკითხთა განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

განყოფილების უფროსი

ნათია ვაშალომიძე

595 30 50 98

oz.socialuri2011@gmail.com

მე-3 რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ქეთევან სანიკიძე

599 58 06 15

sanikidze1970@mail.ru

მე-4 რანგის 1  კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ხატია კვაჭანტირაძე

577 67 22 68

khatiakvachantiradze@gmail.com

მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ნინო ნიკოლაიშვილი

558 49 91 01

ninonikolaishvili55@gmail.com

ჯანდაცვის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიგანყოფილების უფროსი

ნანა ხომერიკი

595 90 89 75

khomeriki.1984@mail.ru

მე-3 რანგის მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

სულიკო ნიკოლაიშვილი

599 33 32 49

s.nikolaishvili1978@gmail.com

მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ირინა კოპალეიშვილი

599 74 00 54

i.kopaleishvili7@gmail.com

მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

მარიამ პაპაშვილი

577 60 12 74

mariam.papashvili@mail.ru

შიდა აუდიტის და ინსპექტირების სამსახური

 

 

I რანგი – პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი სამსახურის უფროსი

კობა ხაბალაშვილი

595 30 51 01

kobakhabalashvili@gmail.com

შიდა აუდიტის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიგანყოფილების უფროსი

გერასიმე ბოლქვაძე

577 60 17 55

bolqvadze.1958@mail.ru

მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ხათუნა სიხარულიძე

595 50 70 13

xatuta-xatuta@mail.ru

მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

მიხეილ ბოლქვაძე

599 51 82 18

mixeil.bolqvadze.71@mail.ru

ინსპექტირების და ანალიტიკური განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიგანყოფილების უფროსი

მარიკა ნაცვალაძე

599 85 61 81

marika.nacvaladze@gmail.com

მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

თამარ კიღურაძე

599 22 30 40

tamarkiguradze@gmail.com

მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

სალომე კურდღელაშვილი

551 77 99 99

skurdgelashvili@mail.ru

სამართლებრივი უზრუნველყოფის და ზედამხედველობის სამსახური

 

 

I რანგი – პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი სამსახურის უფროსი

ლაშა თავაძე

595 43 64 43

lashguria.76.@gmail.com

ზედამხედველობის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიგანყოფილების უფროსი

შალვა გაბრიჩიძე

599 22 89 91

shalva.gabrichidze@mail.ru

მე-4  რანგის მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

კახაბერ იმნაძე

599 98 66 98

imnadze79@maul.ru

მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

გენადი კიშინსკი

595 28 21 28

toichikasia@mail.ri

მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

გურამ შარაშენიძე

555 94 58 94

gurika2428@mail.ru

მე-4 რანგის მე-2 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ავთანდილ ჩხაიძე

577 95 86 85

avtandil@chxaidze@mail.ru

მე-4 რანგის მე-2 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ზაზა მენაბდე

599 00 27 45

zazamenabde123@gmail.com

 

სამართლებრივი უზრუნველყოფის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიგანყოფილების უფროსი

მიხეილ შილაკაძე

599 33 32 23

mixeil.shilakadze@gmail.com

მე-3 რანგის   მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

კლიმენტი ცერცვაძე

595 00 21 24

kokacevcvadze@gmail.com

მე-3 რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

თამარ ბაქანიძე

595 00 21 00

t.baqanidze@mail.ru

მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ნინო კვაჭანტირაძე

595 00 05 33

ninokvachantiradze@gmail.com

სამხედრო აღრიცხვის, გაწვევის და მობილიზაციის სამსახური

 

 

I რანგი – პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი სამსახურის უფროსი

ილია ლეჟავა

595 30 50 77

ilia-lejava@mail.ru

სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიგანყოფილების უფროსი

ბადრი მეგრელიშვილი

595 90 63 04

megrelishvili_badri@mail.ru

მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

გიორგი თავართქილაძე

599 17 05 50

giorgiutia@gmail.com

მე-4  რანგის  მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ციალა სირაძე

595 90 63 02

cialasiradze85@gmail.com

მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ინგა ცეცხლაძე

599 79 72 93

ingalo1965@maul.ru

სამხედრო მობილიზაციის განყოფილება

 

 

II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიგანყოფილების უფროსი

გიორგი სალუქვაძე

 599 72 78 75

saluqvadze-gia@mail.ru

მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ივანე ქუთათელაძე

599 60 78 09

vano-qutateladze@mail.ru

მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

გელა ტუღუში

555 07 52 52

tugushi-gela-65@mail.ru

 

 

 

 

 

მერის წარმომადგენლები და თანეშემწეები

 

 

მერის წარმომადგენელი ქ. ოზურგეთის  ადმინისტრაციულ ერთეულში

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ავთანდილ სვანიძე

59525 55 22

Avtandilsvanidze14@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე მე-4 რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

გალინა თავართქილაძე

599 20 75 04

Galina.tavartqiladze@mail.ru

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ნიკოლოზ ლომთაძე

593 14 14 70

Lomtadzenikoloz82@gmail.com

 

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ზურაბ მორჩილაძე

551 23 90 90

belymonss@gmail.com

დაბა ლაითურის ადმინისტრაციული ერთეული

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

 

 

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

დიანა ბიბილეიშვილი

599 29 41 00

Dianka.bibileishvili@mail.ru

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

რეზო მესხიძე

555 45 38 89

Rezomesxidze51@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

თამაზ თავდგირიძე

555 14 12 85

tamaztavdgiridze22@gmail.com

დაბა ნარუჯის ადმინისტრაციული ერთეული

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ზვიადი მიქელაძე

591 22 88 56

Zuri.miqeladze@mail.ru

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

გენადი შაინიძე

598 35 21 51

Shainidze.genadi@mail

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

დურმიშხან ჯაიანი

593 47 31 31

 

დაბა ნასაკირალის ადმინისტრაციული ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ოთარ ადაძე

555 30 91 40

oadadze@mail.ru

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

თამილა ვაჩეიშვილი

577 61 85 00

vacheishvilitamila67@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ნინო ირემაძე

599 03 23 02

ninoiremadze00@gmail.com

დაბა ურეკის ადმინისტრაციული ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

დავით რობაქიძე

599 92 24 81

urekisgamgeoba@yahoo.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ელზა ღუდუშაური

599 13 29 13

elza-paata@mail.ru

ასკანის ადმინისტრაციული ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

გურამ ცქვიტინიძე

551 09 18 00

guramcqvitinidze912@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

პავლე მესხიშვილი

599 30 60 91

palikomeskhishvili@mail.ru

ბაილეთის ადმინისტრაციული ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ზურაბ დარჩია

599 18 14 12

zuradarchia50@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

გიორგი ქათამიძე

599 30 45 00

gikugiku777@gmail.com

ბახვის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

 

 

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

მაყვალა ქიქოძე

599 51 77 82

qiqodze.makvala@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ირაკლი ცქვიტინიძე

593 54 90 45

iraklitskvitinidze@gmail.com

ბოხვაურის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

თეიმურაზ ჩავლეშვილი

599 01 80 28

temoinf@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

გიორგი არობელიძე

599 50 41 18

mrarobelidze0@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

რუბენ გირკელიძე

598 21 39 09

rubengirkelidze@gmail.com

გურიანთის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

გია ფასიეშვილი

599 44 27 33

gi11fa@mail.ru

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ნინო მახარაძე

555 39 23 90

niniko.kaxa@mail.ru

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

რუსუდან ჩხაიძე

599 00 50 73

rusudanchxaidze61@gmail.com

დვაბზუს ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

 

 

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

იური გოგოტიშვილი

599 02 00 42

iuri.gogotishvili77@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ვასილ ღლონტი

579 99 51 62

Glontivasili1953@gmail.com

ვაკიჯვარის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

გიორგი მდინარაძე

555 94 44 00

Mdinaradze.61@mail.ru

 

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

დავით ჩავლეშვილი

593 55 59 82

datohavleshvili@mail.ru

თხინვალის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

არსენ კვაჭანტირაძე

555 20 11 17

arsenkvachantiradze@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ომარი დოლიძე

597 19 77 66

Omaridolidze1942@gmail.com

კონჭკათის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ალექსანდრე სირაძე

577 30 98 18

siradzealeksandre@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ირაკლი ლოდია

599 21 60 50

 lodiairakli@gmail.com

ლიხაურის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ივანე ვაშაყმაძე

599 79 73 23

Vano.vashakmadze@mail.ru

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ირმა სალუქვაძე

599 01 00 64

Irma-saluqvadze@rambler.ru

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ნანა წითლიძე

599 18 04 74

Witlidze.nana@mail.ru

მაკვანეთის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ალექსანდრე ბურძგლა

599 24 57 10

Burdzglaaleqsandre1954@gmail.com

 

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

შორენა ონიანი

551 18 33 58

shorenaoniani@yahoo.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ლევან ნიკოლაშვილი

595 98 95 28

Nikolashvili71@mail.ru

მელექედურის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

კახა მესხია

595 76 22 00

Mesxiakaxa1973@gmail.com

 

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

მამუკა თავართქილაძე

599 27 20 19

mamukatavartqiladze@yahoo.com

 

მერიის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ნუგზარ ხომერიკი

551 50 27 04

khomeriki85@mail.ru

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ნანული ხურციძე

577 67 46 27

nanuli.xurcize@mail.ru

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

გრიგოლ კოსტავა

551 10 08 93

kostavagrigol1985@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

გიორგი მუჯირი

591 81 48 00

mujiri86@mail.ru

მთისპირის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

მაია ჩავლეშვილი

598 25 22 05

maiachavleshvili08@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

რომან ვანაძე

593 53 87 29

roma-rova@maul.ru

ნაგომრის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

მიხეილ ცქვიტიშვილი

551 58 43 13

mixeilcqvitishvili@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

გრიგოლ გოგიბერიძე

551 16 21 32

gogiveridzegrigol@gmail.com

ნატანების ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ნაირა კვაჭაძე

599 06 17 36

kvachadzenaira@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ნატო ნიკოლაშვილი

551 70 86 44

natonikolaishvili123@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ამირან ბაქანიძე

551 23 01 09

amiranbaqanaidze@bk.ru

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ილია ნიკოლაშვილი

597 93 31 11

ilia-nikolaishvil@hotmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ვახტანგ გობრონიძე

599 24 55 42

vaxo-gobronidze@mail.ru

სოფელ ოზურგეთის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ბადრი თავდუმაძე

599 22 70 30

badritavdumadze@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

მარინა ტუღუში

599 23 07 95

marinatugusgi1964@gmail.com

სილაურის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

გოჩა ჯანხოთელი

599 75 87 02

janxoteli1976@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

არჩილ ხარაბაძე

599 00 45 90

a.kharabadze@mail.ru

შემოქმედის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

სოსო სადრაძე

595 47 74 65

soso.sadradze@mail.ru

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

გოჩა ბურჭულაძე

591 90 15 79

gochaburchuladze@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

სერგო ლეჟავა

598 93 93 84

lezhavasergo20@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

გიორგი ცეცხლაძე

558 60 63 00

giorgi.cecxladze62@gmail.com

ცხემლისხიდის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

შოთა მახარაძე

599 45 31 46

shotamakharadze68@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

მარინა თუთბერიძე

599 11 02 62

marinatutgberidze1961@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

გოგი ლომინაძე

593 49 50 63

lominadze63@bk.ru

ძიმითის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

 

 

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

გელა სალუქვაძე

599 94 54 92

biuro72@hotmail.com

ჭანიეთის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ირაკლი რამიშვილი

599 02 40 22

irakli.ramishvili1986@mail.ru

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

მერაბი ბერაძე

591 14 11 14

merabberadze@gmail.com

 

ჯუმათის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ოთარ მექვაბიშვილი

591 18 17 17

meqvabishviliotar1959@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ია ჩხარტიშვილი

577 20 68 41

Ia-chxartishvili@mail.ru

შრომის ადმინისტრაციულ ერთეული

 

 

 

მერის წარმომადგენელი-მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

კონსტანტინე ხომერიკი

555 77 45 50

khomeriki.konstantine@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

კახა   ქადიეშვილი

591 17 58 18

Cool.kaha@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

იონა მამფორია

577 39 74 57

Mamforiaiona96@gmail.com

მერის წარმომადგენლის თანაშემწე- მე-4  რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

კონსტანტინე ბოლქვაძე

551 37 03 73

kotebolkvadze1971@gmail.com

შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებული პირები

 

 

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მერის  პირველი მოადგილის  თანაშემწე

თეიმურაზ ჭანუყვაძე

599 57 34 41

kotebolkvadze1971@gmail.com

სოციალურ და ჯანდაცვის საკითხთა სამსახურის არასამთავრობო ორგანიზაციებთან ურთიერთობის საკითხებში სპეციალისტი

ჟანა ჩხიკვიშვილი

599 49 95 55

Chxikvishvili.jana@gmail.com

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მერის მოადგილის(ირაკლი სირაძის)თანაშემწე

მერაბ ჭელიძე

595 61 07 60

merabi2211@mail.ru

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მერიის თვითნებურად დაკავებულ მიწაზე საკუთრების უფლების აღიარების კომისიაში კონსულტანტი

ქეთევან გორგოშიძე

577 95 07 08

ketigorgoshidze@yahoo.com

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მერის მოადგილის(ოსიკო თოთიბაძის)თანაშემწე

შოთა ქილიფთარი

599 28 28 78

 

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მერიის ეკონომიკური განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახურის ბუნებრივი რესურსების სარგებლობის საკითხებში სპეციალისტი

ირინა ინარიძე

599 72 02 72

ira.inaridze@gmail.com

ადმინისტრაციული,მონაწილეობითი დაგეგმვისა და კომუნიკაციის სამსახურის სამეურნეო საკითხებში სპეციალისტი

ნარი მუჯირი

595 98 02 52

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მერის მრჩეველი

ალექსანდრე ბერიძე

599 61 99 11

alekoberidze@mail.ru

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მერის  თანაშემწე

ეთერ  ყავრელიშვილი

577 22 55 75

etunakavrelishvili@yahoo.com

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მერიაში საზოგადოებასთან ურთიერთობის საკითხებში სპეციალისტი

ნია მეგრელიშვილი

595 00 40 01

megrelishvili.nia@gmail.com

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მერიაში მოქალაქეთა მიღების საკითხებში სპეციალისტი

მზევინარ სალუქვაძე

595 30 50 85

smzevinari@mail.ru

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მერის მძღოლი

გიორგი სალუქვაძე

558 44 45 64

saluqvadze-94@mail.ru

მდივანი - რეფერენტი

ელენე სურგულაძე

599 51 88 41

surguladze-1978@mail.ru

დამლაგებელი

ნატაშა მიქატაძე

599 02 25 99

miqatadze63@inbox.ru

დამლაგებელი

ვერიკო ვაშაკიძე

593 72 33 53

veriko.vashakidze.69@mail.ru

დამლაგებელი

ნადია ტრაპაიძე

555 93 12 07

trapaidze68@inbox.ru

დამლაგებელი

მზევინარ ჯინჭარაძე

595 55 65 51

jincharadzemzevinar@gmail.com

დამლაგებელი

სოფო რამიშვილი

551 18 74 95

soforamishvili171@gmail.com

დამლაგებელი

ნანა მინდაძე

577 60 12 38

nanamindadze@gmail.com

დამლაგებელი

თამარ ჩხარტიშვილი

555 07 66 07

t.chxartishvili@inbox.ru