სოფლის კრებების გრაფიკი - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტი - ozurgeti.mun.gov.ge
სოფლის კრებების გრაფიკი

სოფლის მხარდაჭერის პროგრამის ფარგლებში დასაფინანსებელი პროექტების შერჩევის მიზნით, ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მერია დასახლებებში გეგმავს საერთო კრებებისა და კონსულტაციების გამართვას თანდართული გრაფიკის შესაბამისად:

დაბა ნარუჯა (საბავშვო ბაღი);

17 იანვარი ხუთშაბათი

11:00

დაბა ლაითური (საბავშვო ბაღი);

14:00

სოფელი მელექედური (საჯარო სკოლა)

21 იანვარი ორშაბათი

10:00

დაბა ნასაკირალი (ადმინისტრაციულ შენობა)

13:00

სოფელი სილაური (საჯარო სკოლა)

16:00

დაბა ურეკი (კულტურის სახლი);

24 იანვარი ხუთშაბათი

11:00

წვერმაღალა (საბავშვო ბაღი);

14:00

სოფელი ასკანა (სოფლის კლუბი);

28 იანვარი ორშაბათი

10:00

სოფელი მზიანი (საბავშვო ბაღი);

12:00

სოფელი მთისპირი(სოფლის კლუბი)

15:00

სოფელი ოზურგეთი (საჯარო სკოლა);

30 იანვარი ოთხშაბათი

11:00

სოფელი ბაილეთი (საბავშვო ბაღი)

15:00

სოფელი ქვედა ბახვი (საჯარო სკოლა)

1 თებერვალი პარასკევი

12:00

სოფელი ბახვი(სოფლის კლუბი)

14:00

სოფელი მშვიდობაური (სკოლა ან საბავშვო ბაღი)

17:00

სოფელი ბოხვაური (ადმინისტრაცილი შენობა

4 თებერვალი ორშაბათი

11:00

ჭალა (სოფლის ცენტრი)

13:00

სოფელი დვაბზუ (ადმინისტრაციული შენობა);

15:00

გაღმა დვაბზუ (სოფლის კლუბი)

17:00

სოფელი გურიანთა (ადმინისტრაციული შენობა)

6 თებერვალი ოთხშაბათი

11:00

სოფელი ციხისფერდი (საჯარო სკოლა)

13:00

სოფელი მერია (ადმინისტრაციული შენობა)

15:00

სოფელი ნაღობილევი (საბავშვო ბაღი)

17:00

სოფელი ხვარბეთი (სოფლის კლუბი)

18:00

სოფელი ცხემლისხიდი (ადმინისტრაციულ შენობა)

8 თებერვალი პარასკევი

10:00

სოფელიბაღდადი (საბავშვო ბაღი);

12:00

სოფელივაკიჯვარი (ადმინისისტრაციული შენობა

14:00

სოფელი ფამფალეთი (საბავშვო ბაღი)

16:00

სოფელი თხინვალი (ადმინისტრაციული შენობა);

11 თებერვალი ორშაბათი

10:00

სოფელი კონჭკათი (ადმინისტრაციული შენობა)

12:00

სოფელი ლიხაური (ადმინისტრაციული შენობა)

13 თებერვალი ოთხშაბათი

11:00

სოფელი  აჭი (სოფლის ცენტრი);

13:00

სოფელი ჭანიეთი (ადმინისტრაციული შენობა)

15:00

სოფელი  ქაქუთი (სოფლის ცენტრი)

17:00

სოფელი ზემო მაკვანეთი (ადმინისტრაციული შენობა)

15 თებერვალი პარასკევი

11:00

სოფელი გოგიეთი  (სოფლის ცენტრი)

13:00

დაბა ნასაკირალი (სოფლის ცენტრი);

18 თებერვალი ორშაბათი

10:00

სოფელი ზემო ძიმითი (კულტურის სახლი)

12:00

 

18 თებერვალი ორშაბათი

 

სოფელი ნაგომარი (ადმინისტრაციული შენობა)

15:00

ზემო ნატანები (საჯარო სკოლა)

20 თებერვალი ოთხშაბათი

11:00

ქვემო ნატანები (ადმინისტრაციული შენობა ან კლუბი)

13:00

შემოქმედი (საჯარო სკოლა)

22 თებერვალი პარასკევი

10:00

კვირიკეთი (საჯარო სკოლა)

12:00

წითელმთა (სოფლის ცენტრი)

14:00

გონების კარი(სოფლის ცენტრი)

16:00

გომი (საჯარო სკოლა)

17:00

იანეთი(საბავშვო ბაღი);

25 თებერვალი ორშაბათი

11:00

ბოგილი(სოფლის ცენტრში)

13:00

ჯუმათი (ადმინისტრაციული შენობა)

15:00

შრომა (ადმინისტრაციული შენობა)

27 თებერვალი ოთხშაბათი

11:00

ხრიალეთი (საჯარო სკოლა

13:00