საკრებულოს აპარატი

ფოტოსახელი და გვარიგანყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეებითანამდებობრივი რანგიმეილიტელეფონი
1ნანა თავდუმაძესაკრებულოს აპარატის უფროსი1-ლი რანგი, პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელის თანამდებობაnanatavdumadze@gmail.com599 98 39 00
2ნათელა ლომჯარიასაორგანიზაციო განყოფილებაგანყოფილების უფროსიმე-2 რანგი, მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიnatelalomjaria@gmail.com595 30 50 99
3გივი ყაზაიშვილისაორგანიზაციო განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი საოქმო მომსახურების საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაgivi.kazaishvili@gmail.com595 53 09 00
4ნორა მდივანისაორგანიზაციო განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი საორგანიზაციო მომსახურების საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაnonamdivani@gmail.com595 30 49 30
5ნინო ერქომაიშვილისაორგანიზაციო განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი დოკუმენტბრუნვისა და საქმისწარმოების საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაn.erqomaishvili62@gmail.com599 91 91 83
6ანა მუკბანიანისაორგანიზაციო განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტი კომპიუტერული უზრუნველყოფის საკითხებშიმე-4 რანგის პირველი კატეგორიაanamukbaniani@gmail.com593 27 77 70
7ანა მახარაძესაორგანიზაციო განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტი კომპიუტერული უზრუნველყოფის საკითხებშიმე-4 რანგის მესამე კატეგორიაanchousi.maxaradze@gmail.com557 68 95 25
8ავთანდილ გოლიაძესამდივნო განყოფილებაგანყოფილების უფროსიმე-2 რანგი, მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიavtandilgoliadze@gmai.com595 30 47 30
9ცირა მდინარაძესამდივნო განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი სამართლებრივი უზრუნველყოფის საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაciramdinaradze2017@gmail.com599 29 60 37
10ენვერ ჯაფარიძესამდივნო განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი იურიდიულ საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაenrikojafaridze@gmail.com595 00 21 21
11ნანა სიხარულიძესამდივნო განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტიმე-4 რანგის პირველი კატეგორიაnanasixarulidze56@gmail.com598 53 54 57
12ანა უთალიშვილისამდივნო განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტიმე-4 რანგის პირველი კატეგორიაanautalishvili@gmail.com577 24 80 18
13ანნა მიქატაძესამდივნო განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტიმე-4 რანგის პირველი კატეგორიაanimiqatadze@yahoo.com596611313
14გერმანე ჭანუყვაძესაინფორმაციო-ანალიტიკური და ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაგანყოფილების უფროსიმე-2 რანგი,მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიchanukvadzegela@gmail.com599 27 94 91
15გენო ბაბილოძესაინფორმაციო-ანალიტიკური და ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი საინფორმაციო - ანალიტიკური მომსახურების საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაgiababilodze@gmail.com591 16 80 40
16ნათელა ზედგინიძესაინფორმაციო-ანალიტიკური და ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი პრესასთან და საზოგადოებასთან ურთიერთობის საკითხებშიმე-3 რანგის მესამე კატეგორიაzedginidze.press@gmail.com599 00 89 59
17ნინო აბაშიძესაინფორმაციო-ანალიტიკური და ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი საჯარო ინფორმაციის დამუშავების საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაninoabashidze2015@gmail.com598 57 39 38
18ტარიელ ჩხარტიშვილისაინფორმაციო-ანალიტიკური და ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტი ტექნიკური უზრუნველყოფის საკითხებშიმე-4 რანგის პირველი კატეგორიაtarielchartishvili@gmail.com5 99 30 29 00
19ზაზა თავაძესაინფორმაციო-ანალიტიკური და ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტი ვებ-გვერდის ადმინისტრირებისა და ინფორმაციის მართვის საკითხებშიმე-4 რანგის მეორე კატეგორიაzazatavadze2@gmail.com599 45 01 23
20იაკობ დოლიძეშრომითი ხელშკრულებით დასაქმებულებითავმჯდომარის თანაშემწე599 17 75 30
21ამირან გიორგაძეშრომითი ხელშკრულებით დასაქმებულებითავმჯდომარის მძღოლი
22მაია ნარსიაშრომითი ხელშკრულებით დასაქმებულებითავმჯდომარის მდივანი595 30 51 02
23ზურაბ ცინცაძეშრომითი ხელშკრულებით დასაქმებულებიგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ საქმეთა, ჯანმრთელობისა და სოციალურ საკითხთა კომისიის ექსპერტ სპეციალისტი598 11 11 81

 

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს აპარატის მოხელეთა სამუშაოთა აღწერილობა

br_2021_31

 

დანართი: 

ბრ_2021_31-დანართი

მსგავსი სტატიები

შრიფტის ზომა
აირჩიეთ ფერი