მერიის სტრუქტურა

#თანამდებობის დასახელება იერარქიულ რანგებშისაშტატო ერთეულისახელი გვარიტელეფონის ნომერიელ.ფოსტასამსახურის დასახელებაგანყოფილებასტატუსი
სულ რაოდენობა134
1მერი1კონსტანტინე  შარაშენიძე599 57 72 73ksharashenidze@gmail.comპოლიტიკური თანამდებობის პირები
2მერის პირველი მოადგილე1ალექსანდრე სურგულაძე577 05 51 99al.surguladze@gmail.comპოლიტიკური თანამდებობის პირები
3მერის მოადგილე1ირაკლი სირაძე598 94 94 99i.siradze5@gmail.comპოლიტიკური თანამდებობის პირები
4მერის  მოადგილე1ოსიკო თოთიბაძე597 23 33 43osiko.totibadze84@gmail.comპოლიტიკური თანამდებობის პირები
5I რანგი – პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - სამსახურის უფროსი1გიორგი ინწკირველი599 37 51 00Gogi.intskirveli@gmail.comადმინისტრაციული სამსახურიმერის წარმომადგენელთა კოორდინაციის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
6II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1დარეჯან გოგოტიშვილი595 11 03 06gogotishvilidaduna@gmail.comადმინისტრაციული სამსახურიმერის წარმომადგენელთა კოორდინაციის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
7მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (მერის წარმომადგენლებთან ურთიერთობის საკითხებში)1ნათელა ტუღუში591 21 81 12natiatugushi75@gmail.comადმინისტრაციული სამსახურიმერის წარმომადგენელთა კოორდინაციის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
8მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მერის წარმომადგენლებთან ურთიერთობის საკითხებში)1ხათუნა თაყაიშვილი591 14 16 00Khatuna.takaishvili@gmail.comადმინისტრაციული სამსახურიმერის წარმომადგენელთა კოორდინაციის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
9II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1ეკატერინე მგელაძე599 06 82 00ekaterinemgeladze@gmail.comადმინისტრაციული სამსახურისაზოგადოებასთან ურთიერთობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
10მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (საზოგადოებასთან ურთიერთობის საკითხებში)1ნინო სალუქვაძე577 30 99 25salukvadze.nini@gmail.comადმინისტრაციული სამსახურისაზოგადოებასთან ურთიერთობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
11მე-4 რანგის მე-3 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (საინფორმაციო-საკომუნიკაციო საკითხებში)1დაჩი ხინთიბიძე599 01 24 08dachixintibidze@yahoo.comადმინისტრაციული სამსახურისაზოგადოებასთან ურთიერთობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
12II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1მაია ინარიძე577 95 55 42maikoinaridze@gmail.comადმინისტრაციული სამსახურისაქმისწარმოების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
13მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (მოქალაქეთა მომსახურებისა და საქმის წარმოების საკითხებში)1ნინო მახარაძე595 17 78 78makharadzenino@yahoo.deადმინისტრაციული სამსახურისაქმისწარმოების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
14მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (საქმისწარმოების საკითხებში)1ნინო გაბუნია595 25 01 05ninogabunia@gmail.comადმინისტრაციული სამსახურისაქმისწარმოების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
15მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (საქმისწარმოების საკითხებში)1ლევან კვაჭაძე593 15 44 12leonsio213@gmail.comადმინისტრაციული სამსახურისაქმისწარმოების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
16მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (საქმისწარმოების საკითხებში)1თამარ რუსიეშვილი599 40 07 47busa.rusieshvili@gmail.comადმინისტრაციული სამსახურისაქმისწარმოების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
17II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1მზია გაგუა599 50 90 05mziagagua62@gmail.comადმინისტრაციული სამსახურისტატისტიკის და ადგილობრივი არქივის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
18მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (სტატისტიკის წარმოების საკითხებში)1მარინა ვასაძე599 01 29 26m.vasadze63@gmail.comადმინისტრაციული სამსახურისტატისტიკის და ადგილობრივი არქივის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
19მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ადგილობრივი არქივის წარმოების საკითხებში)1მარინა ნაკაიძე593 93 99 98marinanakaidze@gmail.comადმინისტრაციული სამსახურისტატისტიკის და ადგილობრივი არქივის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
20I რანგი – პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი სამსახურის უფროსი        1ლაშა თავაძე595 43 64 43lashguria.76@gmail.comიურიდიული სამსახურიიურიდიული სამსახურიპროფესიული საჯარო მოხელეები
21II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი განყოფილების უფროსი1მიხეილ შილაკაძე599 33 32 23mikheil.shilakadze@gmail.comიურიდიული სამსახურისამართლებრივი უზრუნველყოფისა და სასამართლოსთან ურთიერთობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
22მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (სასამართლოსთან ურთიერთობის და ადმინისტრაციული დავების განხილვის საკითხებში)1სასამართლოიურიდიული სამსახურისამართლებრივი უზრუნველყოფისა და სასამართლოსთან ურთიერთობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
23მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (სასამართლოსთან ურთიერთობის და ადმინისტრაციული დავების განხილვის საკითხებში)1სასამართლოიურიდიული სამსახურისამართლებრივი უზრუნველყოფისა და სასამართლოსთან ურთიერთობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
24მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (სამართლებრივი აქტების პროეტების მომზადებისა და ექსპერტიზის საკითხებში)1თამარ ბაქანიძე595 00 21 00tbaqanidze121@gmail.comიურიდიული სამსახურისამართლებრივი უზრუნველყოფისა და სასამართლოსთან ურთიერთობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
25მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (სამართლებრივი აქტების პროეტების მომზადებისა და ექსპერტიზის საკითხებში)1კლიმენტი ცერცვაძე595 00 21 24kokacercvadze@gmail.comიურიდიული სამსახურისამართლებრივი უზრუნველყოფისა და სასამართლოსთან ურთიერთობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
26მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სამართლებრივი აქტების პროეტების მომზადებისა საკითხებში)1ნინო სურგულაძე599 52 20 01surguladze87@gmail.comიურიდიული სამსახურისამართლებრივი უზრუნველყოფისა და სასამართლოსთან ურთიერთობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
27II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1მარინა ქერქაძე599 07 18 48mariqerqadze@gmail.comიურიდიული სამსახურიადამიანური რესურსების მართვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
28მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (საკადრო პოლიტიკის საკითხებში)1ვაკანტურიიურიდიული სამსახურიადამიანური რესურსების მართვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
29მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (საკადრო პოლიტიკის საკითხებში)1ქეთო დემანია599 23 19 69ketevandemania@gmail.comიურიდიული სამსახურიადამიანური რესურსების მართვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
30მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (საკადრო პოლიტიკის საკითხებში)1რუსუდან გიორგაძე595 96 96 21Giorgadzerusudan1974@gmail.comიურიდიული სამსახურიადამიანური რესურსების მართვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
31I რანგი – პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - სამსახურის უფროსი1გია მამაკაიშვილი577 57 73 79gia.mamakaishvili@gmail.comსაფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურისაფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურიპროფესიული საჯარო მოხელეები
32II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1პავლე ჭყონია599 37 57 34dorfita@gmail.comსაფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურისაბიუჯეტო განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
33მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ბიუჯეტის ფორმირებისა და ანალიზის საკითხებში)1თამარ ბაბილოძე595 30 51 30tamarbabilodze@gmail.comსაფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურისაბიუჯეტო განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
34მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ბიუჯეტის შესრულების საკითხებში)1ელიკო დოლიძე577 60 11 27elikodolidze89@gmail.comსაფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურისაბიუჯეტო განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
35მე-3 რანგისმე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ბიუჯეტის ფორმირებისა და ანალიზის საკითხებში)1თამარ ლომთათიძე599 67 07 80tamuna_lomtatidze@yahoo.comსაფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურისაბიუჯეტო განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
36II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1ნინო დარჩია599 98 47 14nino_darchia@yahoo.comსაფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურისახაზინო მომსახურებისა და ბუღალტრული აღრიცხვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
37მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (საბიუჯეტო ვალდებულებებისა და საგადახდო მოთხოვნის დოკუმენტაციის მომზადების საკითხებში)1მედეა მჟავანაძე577  40 83 38m.mjavanadze@gmail.comსაფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურისახაზინო მომსახურებისა და ბუღალტრული აღრიცხვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
38მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (საბიუჯეტო ვალდებულებებისა და საგადახდო მოთხოვნის დოკუმენტაციის მომზადების საკითხებში)1მარინა დარჩია595 90 04 57m.darchia62@gmail.comსაფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურისახაზინო მომსახურებისა და ბუღალტრული აღრიცხვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
39მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (საგადასახადო შემოსულობების აღრიცხვისა და შრომის ანაზღაურების საკითხებში)1მაკა ბეგიაშვილი599 58 10 11Begiashvili.maka@gmail.comსაფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურისახაზინო მომსახურებისა და ბუღალტრული აღრიცხვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
40მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ფინანსური და არაფინანსური აქტივების ინვენტარიზაციის საკითხებში)  1ეკატერინე გეგიაძე595 00 21 26ekaterinegegiadze@gmail.comსაფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურისახაზინო მომსახურებისა და ბუღალტრული აღრიცხვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
41II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1თენგიზ ჩიჩუა577 52 78 37tchichua72@gmail.comსაფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურიმატერიალურ-ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
42მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი  (შენობა-ნაგებობების მოვლის, დაცვისა დასასაწყობების, მეურნეობის და მართვისსაკითხებში)1თედო მენაბდე598 24 33 24tedo131313@gmail.comსაფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურიმატერიალურ-ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
43მე-4 რანგის მე-2 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (ტრანსპორტით, საწვავ-საცხები მასალებით და კომუნალური მომსახურების საკითხებში)1გრიგოლ შახოვი599 21 80 20grigolshaxovi@gmail.comსაფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურიმატერიალურ-ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
44II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1დავით გორდელაძე577 47 73 17davit.gordeladze@gmail.comსაფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურიშესყიდვების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
45მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ბაზრის კვლევისა და გამარტივებული შესყიდვების  უზრუნველყოფის საკითხებში)1თეა კვირკველია599 39 18 83teakvirkvelia@gmail.comსაფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურიშესყიდვების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
46მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ბაზრის კვლევისა და გამარტივებული შესყიდვების  უზრუნველყოფის საკითხებში)1მარინა დათუნაშვილი593 36 51 51datunashvili.marina@gmail.comსაფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურიშესყიდვების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
47მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (სახელმწიფო შესყიდვების საკითხებში)1დავით ღლონტი579 10 03 9181dato81@gmail.comსაფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურიშესყიდვების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
48I რანგი – პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - სამსახურის უფროსი1ალეკო მამეშვილი591 22 66 22a.mameshvili@gmail.comეკონომიკის განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახურიეკონომიკის განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახურიპროფესიული საჯარო მოხელეები
49II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1მალხაზ გორგოშიძე599 70 47 70malkhazgorgoshidze1964@gmail.comეკონომიკის განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახურიქონების მართვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
    50მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ქონების მართვის საკითხებში)1ავთანდილ  ჩხაიძე595 42 36 68chkaidze.avto@gmail.comეკონომიკის განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახურიქონების მართვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
51მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ფიზიკური და კერძო სამართლის იურიდიულიპირების მფლობელობაში(სარგებლობაში) არსებულ მიწის ნაკვეთებზე საკუთრების უფლების აღიარების საკითხებში)1ვაკანტურიეკონომიკის განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახურიქონების მართვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
52მე-3 რანგის მე-3  კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ქონების მართვის საკითხებში)1პელაგია კალანდაძე595 90 63 05pelagiakalandadze@gmail.comეკონომიკის განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახურიქონების მართვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
53მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (ქონების აღრიცხვის საკითხებში)1ნინო ესაძე595 17 11 16nino.esadze1967@gmail.comეკონომიკის განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახურიქონების მართვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
54II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1ხათუნა სურგულაძე551 26 26 73xatuna251973@gmail.comეკონომიკის განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახურიეკონომიკური განვითარების და სტრატეგიული დაგეგმვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
55მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ეკონომიკური განვითარების საკითხებში)1ეკატერინე სირაძე595 00 21 08ekaterinasiradze@gmail.comეკონომიკის განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახურიეკონომიკური განვითარების და სტრატეგიული დაგეგმვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
56მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (საინვესტიციო საკითხებში)1სოფიო თოიძე599 95 19 51toidzesopo@gmail.comეკონომიკის განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახურიეკონომიკური განვითარების და სტრატეგიული დაგეგმვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
57II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1გიორგი ხარაბაძე599 51 16 11Gigakh@gmail.comეკონომიკის განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახურიშრომითი ბაზრის კვლევისა და განვითარების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
58მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (შრომითი ბაზრის კვლევის საკითხებში)1ვახტანგ ვაშაყმაძე557 35 00 33vaxo.vashakmadze@gmail.comეკონომიკის განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახურიშრომითი ბაზრის კვლევისა და განვითარების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
59მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (შრომითი ბაზრის კვლევის საკითხებში)1ნანა მელაშვილი599 51 91 60melashvili62@gmail.comეკონომიკის განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახურიშრომითი ბაზრის კვლევისა და განვითარების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
60II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1ამირან გირკელიძე599 58 08 44agroozurgeti@gmail.comეკონომიკის განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახურისოფლის მურნეობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
61მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (სოფლის მეურნეობის განვითარების საკითხებში)1აკაკი ღლონტი599 21 16 78akakiglonti158@gmail.comეკონომიკის განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახურისოფლის მურნეობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
62მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (სოფლის მეურნეობის განვითარების საკითხებში)1ლაშა ფირცხალაშვილი599 33 91 42Lashaguria73@gmail.comეკონომიკის განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახურისოფლის მურნეობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
63II რანგი – მეორადი სტრუქტურულ იერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1ირინა შალამბერიძე599 15 25 99ishalamberidze33@gmail.comეკონომიკის განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახურიტურიზმის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
64მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ტურიზმის განვითარების საკითხებში)1მარინა ლომთათიძე551 47 46 22lomtatidzemarine@gmail.comეკონომიკის განვითარებისა და ქონების მართვის სამსახურიტურიზმის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
65I რანგი – პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - სამსახურის უფროსი1მარინა ჯაფარიძე599 54 51 94marjaf2@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიპროფესიული საჯარო მოხელეები
66II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი განყოფილების უფროსი1ნათია ვაშალომიძე595 30 50 98oz.socialuri2011@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
67მე-3 რანგისმე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (სოციალური მომსახურების საკითხებში)  1ქეთევან სანიკიძე599 58 06 15ketevani25061970@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
68მე-3 რანგისმე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ჯანდაცვის საკითხებში)1ირინა კოპალეიშვილი599 74 00 54i.kopaleishvili7@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
69მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (სოციალური მომსახურების საკითხებში) 1ვაკანტურიგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
70მე-3 რანგისმე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (სოციალური მომსახურები სსაკითხებში)  1გია გვარჯალაძე593 40 91 76Gvarjaladzegia@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
71მე-3 რანგისმე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ჯანდაცვის საკითხებში)1სულიკო ნიკოლაიშვილი599 33 32 49s.nikolaishvili1978@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
72მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სოციალური მომსახურების საკითხებში)1ხატია კვაჭანტირაძე577 67 22 68Khatiakvachantiradze@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
73მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სოციალური მომსახურების საკითხებში)1ნინო ნიკოლაიშვილი558 49 91 01ninonikolaishvili55@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
74მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სოციალური მომსახურების საკითხებში)1მარიამ პაპაშვილი577 60 12 74mariam.papashvili65@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
75II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1თეიმურაზ მოქია599 92 59 10teimurazmoqia@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიადრეული და სკოლამდელი აღზრდის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
76მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ადრეული და სკოლამდელი აღზრდის საკითხებში)1ხათუნა ჯაბუა591 41 85 00jabuakhatuna@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიადრეული და სკოლამდელი აღზრდის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
77მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ადრეული და სკოლამდელი აღზრდის საკითხებში)1ქეთევან კვაჭანტირაძე595 90 63 08qetokvachantiradze@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიადრეული და სკოლამდელი აღზრდის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
78მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (ადრეული და სკოლამდელი აღზრდის საკითხებში)1ნონა ბერაძე577 60 11 44nonaberadze1980@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიადრეული და სკოლამდელი აღზრდის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
79მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი(ადრეული და სკოლამდელი აღზრდის საკითხებში)1ქეთევან მახარაძე557 22 07 40ketimax07@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიადრეული და სკოლამდელი აღზრდის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
80II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1ნატალია ხომერიკი599 25 00 51nataliaxomeriki@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიგანათლებისა და გენდერულ საკითხთა განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
81მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (განათლების საკითხებში)1ნათია ცომაია599 31 04 13natitsomaia@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიგანათლებისა და გენდერულ საკითხთა განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
82მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (გენდერულ საკითხებში)1ქეთევან კუჭუხიძე599 44 04 74qetikuchuxidze@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიგანათლებისა და გენდერულ საკითხთა განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
83II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1მაიზერ ცელაძე599 54 90 96mceladze@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიკულტურის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
84მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (კულტურის საკითხებში)1ლელა ვასაძე577 60 13 04lela1972s@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიკულტურის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
85მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (კულტურის საკითხებში)1ნინო გირკელიძე551 15 21 08girkelidzenin@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურიკულტურის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
86II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1თამარ აროშიძე551 50 91 99tamararoshidze55@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურისპორტის და ახალგაზრდულ საკითხთა განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
87მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (სპორტის საკითხებში)1დავით არობელიძე599 18 51 50Namkoarobelidze@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურისპორტის და ახალგაზრდულ საკითხთა განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
88მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ახალგაზრდულ საკითხებში)1ნუნუ მამუკელაშვილი599 54 36 68mamukelashvilin@gmail.comგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ  საკითხთა, ჯანდაცვისა და სოციალური მომსახურების სამსახურისპორტის და ახალგაზრდულ საკითხთა განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
89I რანგი – პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - სამსახურის უფროსი1თემურ გიორგაძე599 36 35 10temur.giorgadze@gmail.comარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურიარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურიპროფესიული საჯარო მოხელეები
90II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1გოჩა აბაშმაძე595 91 91 02Gochaabashmadze72@gmail.comარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურიინფრასტრუქტურის განვითარების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
91მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ინფრასტრუქტურული პროექტების აღრიცხვისა და ანალიზის საკითხებში)1ნანა სანიკიძე599 45 95 04nsanikidze12@yahoo.comარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურიინფრასტრუქტურის განვითარების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
92მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ინფრასტრუქტურული პროექტების აღრიცხვისა და ანალიზის საკითხებში)1ნათია ბარბაქაძე595 13 83 38natia.barbakadze75@gmail.comარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურიინფრასტრუქტურის განვითარების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
93მე-3 რანგისმე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ინფრასტრუქტურული პროექტების აღრიცხვისა და ანალიზის საკითხებში)1ირაკლი გაგუა555 37 07 23Igagua1982@gmail.comარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურიინფრასტრუქტურის განვითარების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
94მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(ინფრასტრუქტურული პროექტების აღრიცხვისა და ანალიზის საკითხებში)1ნანა კილაძე551 21 02 12Kiladzenana.19@gmail.comარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურიინფრასტრუქტურის განვითარების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
95მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ინფრასტრუქტურული პროექტების აღრიცხვისა და ანალიზის საკითხებში)1პაატა ვაშალომიძე595 49 46 48megobroba100@gmail.comარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურიინფრასტრუქტურის განვითარების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
96მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (გზების და ხიდების საკითხებში)1გიორგი ნიკოლაიშვილი599 17 05 65gianik555@gmail.comარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურიინფრასტრუქტურის განვითარების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
97მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ინფრასტრუქტურული პროექტების აღრიცხვისა და ანალიზის საკითხებში)1ვაკანტურიარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურიინფრასტრუქტურის განვითარების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
98მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (ინფრასტრუქტურის განვითარების საკითხებში)1დავით ხავთასი577 64 36 42davitkhavtasi0@gmail.comარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურიინფრასტრუქტურის განვითარების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
99მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (მშენებლობის საკითხებში)1აივაზ ბერიძე595 91 01 73Aivazberidze1@gmail.comარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურიინფრასტრუქტურის განვითარების განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
100II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1თამაზ ლომჯარია599 19 52 71tamazlomjaria@gmail.comარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურიარქიტექტურის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
101მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (არქიტექტურულ-სამშენებლო საქმიანობის რეგულირების საკითხებში)1მარიამ მახარაძე598 56 52 52mariammakharadze2@gmail.comარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურიარქიტექტურის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
102მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (არქიტექტურულ-სამშენებლო საქმიანობის რეგულირების საკითხებში)1თამარ ცხომელიძე595 30 50 35ttskhomelidze@gmail.comარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურიარქიტექტურის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
103II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1მამია მახარაძე599 92 59 69Mamiamaxaradze62@gmail.comარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურისივრცით - ტერიტორიული დაგეგმვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
104მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (სივრცით - ტერიტორიული დაგეგმვის საკითხებში)1ირაკლი ანდღულაძე593 37 08 03kaxairakli@gmail.comარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურისივრცით - ტერიტორიული დაგეგმვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
105მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სივრცით - ტერიტორიული დაგეგმვის საკითხებში)1ვაკანტურიარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურისივრცით - ტერიტორიული დაგეგმვის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
106II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - განყოფილების უფროსი1თემურ მურვანიძე599 79 73 36t.murvani@gmail.comარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურიკომუნალური სერვისების განვითარების და კეთილმოწყობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
107მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (კომუნალური სერვისების განვითარების საკითხებში)1მიხეილ შალამბერიძე595 35 04 40Mixeil.shalamberidze@gmail.comარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურიკომუნალური სერვისების განვითარების და კეთილმოწყობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
108მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (კეთილმოწყობის საკითხებში)1გოჩა ჯინჭარაძე577 71 58 88g.jincharadze1960@gmail.comარქტიტექტურის, სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის დაკომუნალური სერვისების განვითარების სამსახურიკომუნალური სერვისების განვითარების და კეთილმოწყობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
109I რანგი – პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი სამსახურის უფროსი1კობა ხაბალაშვილი595 30 51 01kobakhabalashvili@gmail.comშიდა უდიტის და ინსპექტირების სამსახურიშიდა უდიტის და ინსპექტირების სამსახურიპროფესიული საჯარო მოხელეები
110II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიგანყოფილების უფროსი1გერასიმე ბოლქვაძე577 60 17 55Gia1958boli@gmail.comშიდა უდიტის და ინსპექტირების სამსახურიშიდა აუდიტის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
111მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (შიდა აუდიტორული შემოწმების  საკითხებში)1ხათუნა სიხარულიძე595 50 70 13khatunasix@gmail.comშიდა უდიტის და ინსპექტირების სამსახურიშიდა აუდიტის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
112მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ფინანსური რისკების დადგენის საკითხებში)1მიხეილ ბოლქვაძე599 51 82 18Mixeilbolkvadze71@gmail.comშიდა უდიტის და ინსპექტირების სამსახურიშიდა აუდიტის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
113II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი, განყოფილების უფროსი.1მარიკა ნაცვალაძე599 85 61 81marika.nacvaladze@gmail.comშიდა უდიტის და ინსპექტირების სამსახურიინსპექტირების და ანალიტიკური განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
114მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ინსპექტირებისა და ანალიტიკურ საკითხებში)1თამარ კიღურაძე599 22 30 40tamarkiguradze@gmail.comშიდა უდიტის და ინსპექტირების სამსახურიინსპექტირების და ანალიტიკური განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
115მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ინსპექტირებისა და ანალიტიკურ საკითხებში)1სალომე კურდღელაშვილი551 77 99 99salomekurd@gmail.comშიდა უდიტის და ინსპექტირების სამსახურიინსპექტირების და ანალიტიკური განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
116I რანგი – პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი სამსახურის უფროსი1თემურ ჭანუყვაძე599 57 34 41ზედამხედველობის სამსახურიზედამხედველობის სამსახურიპროფესიული საჯარო მოხელეები
117II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი განყოფილების უფროსი1შალვა გაბრიჩიძე599 22 89 91shalva. Gabrichidze61@gmail.comზედამხედველობის სამსახურიარქიტექტურულ-სამშენებლო საქმიანობაზე ზედამხედველობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
118მე-3 რანგის მე-2 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (არქიტექტურულ-სამშენებლო ზედამხედველობის საკითხებში)1კონსტანტინე ქათამაძე599 57 25 12kozokozo1959@gmail.comზედამხედველობის სამსახურიარქიტექტურულ-სამშენებლო საქმიანობაზე ზედამხედველობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
119მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (არქიტექტურულ-სამშენებლო ზედამხედველობის საკითხებში)1გურამ შარაშენიძე555 94 58 94Guram.sharashenidze88@gmail.comზედამხედველობის სამსახურიარქიტექტურულ-სამშენებლო საქმიანობაზე ზედამხედველობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
120მე-4 რანგის მე-2 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (არქიტექტურულ-სამშენებლო ზედამხედველობის საკითხებში)1          კახაბერ იმნაძე599 98 66 98imnadzekaxa@gmail.comზედამხედველობის სამსახურიარქიტექტურულ-სამშენებლო საქმიანობაზე ზედამხედველობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
121მე-4 რანგის მე-2 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (არქიტექტურულ-სამშენებლო ზედამხედველობის საკითხებში)1    ავთანდილ  ჩხაიძე577 95 86 85avtandilchkhaidze@gmail.comზედამხედველობის სამსახურიარქიტექტურულ-სამშენებლო საქმიანობაზე ზედამხედველობის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
122II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიგანყოფილების უფროსი1ნანა ხომერიკი595 90 89 75Khomeriki.1984@gmail.comზედამხედველობის სამსახურიადმინისტრაციულ სამართალდარღვევათა განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
123მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ადმინისტრაციულ სამართალდარღვევათა საკითხებში)1გენადი კიშინსკი595 28 21 28Kishinskigenadi@gmail.comზედამხედველობის სამსახურიადმინისტრაციულ სამართალდარღვევათა განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
124მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ბუნებრივი რესურსების საკითხებში)1ვაკანტურიზედამხედველობის სამსახურიადმინისტრაციულ სამართალდარღვევათა განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
125მე-3 რანგის მე-3 კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (გარემოს დაცვის საკითხებში)1ნინო კვაჭანტირაძე595 00 05 33ninokvachantiradze@gmail.comზედამხედველობის სამსახურიადმინისტრაციულ სამართალდარღვევათა განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
126მე-4 რანგის მე-2 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (ადმინისტრაციულ სამართალდარღვევათა საკითხებში)1ზაზა მენაბდე599 00 27 45zazamenabde123@gmail.comზედამხედველობის სამსახურიადმინისტრაციულ სამართალდარღვევათა განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
127I რანგი – პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი სამსახურის უფროსი1ილია ლეჟავა595 30 50 77lejavailia60@gmail.comსამხედრო აღრიცხვის, გაწვევის და მობილიზაციის სამსახურისამხედრო აღრიცხვის, გაწვევის და მობილიზაციის სამსახურიპროფესიული საჯარო მოხელეები
128II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიგანყოფილების უფროსი1ბადრი მეგრელიშვილი595 90 63 04badrimegrelishvili59@gmail.comსამხედრო აღრიცხვის, გაწვევის და მობილიზაციის სამსახურისამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
129მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (სამხედრო აღრიცხვის საკითხებში)1გიორგი თავართქილაძე599 17 05 50Tavartkiladzegiorgi76@gmail.comსამხედრო აღრიცხვის, გაწვევის და მობილიზაციის სამსახურისამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
130მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სამხედრო აღრიცხვის საკითხებში)1ინგა ცეცხლაძე599 79 72 93ingalocecxladze@gmail.comსამხედრო აღრიცხვის, გაწვევის და მობილიზაციის სამსახურისამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
131მე-4 რანგის მე-2 კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (მოქალაქეთა გაწვევის საკითხებში)1ციალა სირაძე595 90 63 02Cialasiradze58@gmail.comსამხედრო აღრიცხვის, გაწვევის და მობილიზაციის სამსახურისამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
132II რანგი – მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი განყოფილების უფროსი1გიორგი სალუქვაძე599 72 78 75saluqvadzegia60@gmail.comსამხედრო აღრიცხვის, გაწვევის და მობილიზაციის სამსახურისამხედრო მობილიზაციის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
133მე-3 რანგის პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (სამხედრო მობილიზაციის საკითხებში)1ივანე ქუთათელაძე599 60 78 09qutateladzevano46@gmail.comსამხედრო აღრიცხვის, გაწვევის და მობილიზაციის სამსახურისამხედრო მობილიზაციის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები
134მე-4 რანგის პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სამხედრო მობილიზაციის საკითხებში)1გელა ტუღუში555 07 52 52tugushigela65@gmail.comსამხედრო აღრიცხვის, გაწვევის და მობილიზაციის სამსახურისამხედრო მობილიზაციის განყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეები

მსგავსი სტატიები

გაავრცელეთ საჭირო და საინტერესო ინფორმაცია

შრიფტის ზომა
აირჩიეთ ფერი