ადმინისტრაციული ხელშეკრულებით დასაქმებული მერის წარმომადგენლები და თანაშემწეები

#თანამდებობის დასახელება იერარქიულ რანგებშისაშტატო ერთეულისახელი გვარიტელეფონის ნომერი
მერის წარმომადგენელი ქ. ოზურგეთის ადმინისტრაციულ ერთეულში4
1მერის წარმომადგენელი 1ავთანდილ სვანიძე595 25 55 22
2მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1გალინა თავართქილაძე599 20 75 04
3მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1ნიკოლოზ ლომთაძე593 14 14 70
4მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1ზურაბ მორჩილაძე551 23 90 90
დაბალაითურის ადმინისტრაციული ერთეული4
7მერის წარმომადგენელი1რეზო მესხიძე555 45 38 89
8მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1დიანა ბიბილეიშვილი599 29 41 00
9მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1ზურაბ შაინიძე593 50 82 93
10მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1თამაზ თავდგირიძე555 14 12 85
დაბანარუჯის ადმინისტრაციული ერთეული3
11მერის წარმომადგენელი1ზვიადი მიქელაძე591 22 88 56
12მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1გენადი შაინიძე598 35 21 51
13მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1დურმიშხან ჯაიანი593 47 31 31
დაბანასაკირალის ადმინისტრაციული ერთეული3
14მერის წარმომადგენელი 1ოთარ ადაძე555 30 91 40
15მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1თამილა ვაჩეიშვილი577 61 85 00
16მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1ნინო ირემაძე599 03 23 02
დაბაურეკის ადმინისტრაციული ერთეული2
17მერის წარმომადგენელი 1დავით რობაქიძე599 92 24 81
18მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1ელზა ღუდუშაური599 13 29 13
ასკანის ადმინისტრაციული ერთეული2
19მერის წარმომადგენელი 1გურამ ცქვიტინიძე551 09 18 00
20მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1პავლე მესხიშვილი599 30 60 91
ბაილეთის ადმინისტრაციული ერთეული2
21მერის წარმომადგენელი 1ზურაბ დარჩია599 18 14 12
22მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1გიორგი ქათამიძე599 30 45 00
ბახვის ადმინისტრაციულ ერთეული3
23მერის წარმომადგენელი 1ირაკლი ცქვიტინიძე593 54 90 45
24მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1მაყვალა ქიქოძე599 51 77 82
25მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1კანტურია
ბოხვაურის ადმინისტრაციულ ერთეული3
26მერის წარმომადგენელი 1თეიმურაზ ჩავლეშვილი599 01 80 28
27მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1გიორგი არობელიძე599 50 41 18
28მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1რუბენ გირკელიძე598 21 39 09
გურიანთის ადმინისტრაციულ ერთეული3
29მერის წარმომადგენელი 1გია ფასიეშვილი599 44 27 33
30მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1ნინო მახარაძე555 39 23 90
31მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1შოთა გიორგაძე551 28 00 99
დვაბზუს ადმინისტრაციულ ერთეული3
32მერის წარმომადგენელი 1მამია გოგუაძე579 33 45 55
33მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1იური გოგოტიშვილი599 02 0042
34მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1ვასილ ღლონტი579 99 51 62
ვაკიჯვარის ადმინისტრაციულ ერთეული2
35მერის წარმომადგენელი 1გიორგი მდინარაძე555 94 44 00
36მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1დავით ჩავლეშვილი593 55 59 82
თხინვალის ადმინისტრაციულ ერთეული2
37მერის წარმომადგენელი 1არსენ კვაჭანტირაძე555 20 11 17
38მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1ომარი დოლიძე597 19 77 66
კონჭკათის ადმინისტრაციულ ერთეული1
39მერის წარმომადგენელი 1ალექსანდრე სირაძე577 30 98 18
40მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1ირაკლი ლოდია599 21 60 50
ლიხაურის ადმინისტრაციულ ერთეული3
41მერის წარმომადგენელი 1ივანე ვაშაყმაძე599 79 73 23
42მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1ირმა სალუქვაძე599 01 00 64
43მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1ნანა წითლიძე599 18 04 74
მაკვანეთის ადმინისტრაციულ ერთეული3
44მერის წარმომადგენელი 1ალექსანდრე ბურძგლა599 24 57 10
45მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1შორენა ონიანი551 18 33 58
46მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1ფილიპე ცელაძე595 30 50 66
მელექედურის ადმინისტრაციულ ერთეული2
47მერის წარმომადგენელი 1კახა მესხია595 76 22 00
48მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1მამუკა თავართქილაძე599 27 20 19
მერიის ადმინისტრაციულ ერთეული4
49მერის წარმომადგენელი 1ნუგზარ ხომერიკი551 50 27 04
50მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1ნანული ხურციძე577 67 46 27
51მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1გრიგოლ კოსტავა551 10 08 93
52მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1გიორგი მუჯირი591 81 48 00
მთისპირის ადმინისტრაციულ ერთეული2
53მერის წარმომადგენელი 1მაია ჩავლეშვილი598 25 22 05
54მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1რომან ვანაძე593 53 87 29
ნაგომრის ადმინისტრაციულ ერთეული2
55მერის წარმომადგენელი 1მიხეილ ცქვიტიშვილი551 58 43 13
56მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1გრიგოლ გოგიბერიძე551 16 21 32
ნატანების ადმინისტრაციულ ერთეული5
57მერის წარმომადგენელი 1ამირან ბაქანიძე 551 23 01 09
58მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1ნატო ნიკოლაშვილი551 70 86 44
59მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1ნაირა კვაჭაძე599 06 17 36
60მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1ილია ნიკოლაშვილი597 93 31 11
61მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1ვახტანგ გობრონიძე599 24 55 42
სოფელ ოზურგეთის ადმინისტრაციულ ერთეული2
62მერის წარმომადგენელი 1ბადრი თავდუმაძე599 22 70 30
63მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1მარინა ტუღუში599 23 07 95
სილაურის ადმინისტრაციულ ერთეული2
64მერის წარმომადგენელი 1გოჩა ჯანხოთელი599 75 87 02
65მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1არჩილ ხარაბაძე599 00 45 90
შემოქმედის ადმინისტრაციულ ერთეული4
66მერის წარმომადგენელი 1სოსო სადრაძე595 47 74 65
67მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1ლელა ტრაპაიძე595 90 63 42
68მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1სერგო ლეჟავა598 93 93 84
69მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1გიორგი ცეცხლაძე558 60 63 00
ცხემლისხიდის ადმინისტრაციულ ერთეული3
70მერის წარმომადგენელი 1შოთა მახარაძე599 45 31 46
71მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1მარინა თუთბერიძე599 11 00 62
72მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1გოგი ლომინაძე593 49 50 63
ძიმითის ადმინისტრაციულ ერთეული2
73მერის წარმომადგენელი 1გელა სალუქვაძე599 94 54 92
74მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1მიხეილ სიხარულიძე555 59 40 18
ჭანიეთის ადმინისტრაციულ ერთეული2
75მერის წარმომადგენელი 1ირაკლი რამიშვილი599 02 40 22
76მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1მერაბი ბერაძე591 14 11 14
ჯუმათის ადმინისტრაციულ ერთეული2
77მერის წარმომადგენელი 1ოთარ მექვაბიშვილი591 18 17 17
78მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1ია ჩხარტიშვილი577 20 68 41
შრომის ადმინისტრაციულ ერთეული4
79მერის წარმომადგენელი 1კონსტანტინე ხომერიკი555 77 45 50
80მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1კახა ქადიეშვილი591 17 58 18
81მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1იონა მამფორია577 39 74 57
82მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1კონსტანტინე ბოლქვაძე591 37 03 73
დაბა გომის მთის ადმინისტრაციული ერთეული3
83მერის წარმომადგენელი1ბესიკი ლომინაძე595 43 00 45
84მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1გოჩა ბურჭულაძე591 90 15 79
85მერის წარმომადგენლის თანაშემწე1თორნიკე კობერიძე598 45 70 80

მსგავსი სტატიები

გაავრცელეთ საჭირო და საინტერესო ინფორმაცია

შრიფტის ზომა
აირჩიეთ ფერი