საკრებულოს აპარატი

ფოტოსახელი და გვარიგანყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეებითანამდებობრივი რანგიმეილიტელეფონი
1ნანა თავდუმაძესაკრებულოს აპარატის უფროსი1-ლი რანგი, პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელის თანამდებობაnanatavdumadze@gmail.com599 98 39 00
2გერმანე ჭანუყვაძეაპარატის უფროსის მოადგილემე-2 რანგი, პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი
chanukvadzegela@gmail.com599 27 94 91
3ნათელა ლომჯარიასაორგანიზაციო განყოფილებაგანყოფილების უფროსიმე-2 რანგი, მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიnatelalomjaria@gmail.com595 30 50 99
4გივი ყაზაიშვილისაორგანიზაციო განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი საოქმო მომსახურების საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაgivi.kazaishvili@gmail.com595 53 09 00
5ნორა მდივანისაორგანიზაციო განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი საორგანიზაციო მომსახურების საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაnonamdivani@gmail.com595 30 49 30
6ნინო ერქომაიშვილისაორგანიზაციო განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი დოკუმენტბრუნვისა და საქმისწარმოების საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაn.erqomaishvili62@gmail.com599 91 91 83
7ანა მუკბანიანისაორგანიზაციო განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტი კომპიუტერული უზრუნველყოფის საკითხებშიმე-4 რანგის პირველი კატეგორიაanamukbaniani@gmail.com593 27 77 70
8ანა მახარაძესაორგანიზაციო განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტი კომპიუტერული უზრუნველყოფის საკითხებშიმე-4 რანგის მესამე კატეგორიაanchousi.maxaradze@gmail.com557 68 95 25
9ავთანდილ გოლიაძესამდივნო განყოფილებაგანყოფილების უფროსიმე-2 რანგი, მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიavtandilgoliadze@gmail.com595 30 47 30
10ცირა მდინარაძესამდივნო განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი სამართლებრივი უზრუნველყოფის საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაciramdinaradze2017@gmail.com599 29 60 37
11ენვერ ჯაფარიძესამდივნო განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი იურიდიულ საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაenrikojafaridze@gmail.com595 00 21 21
12ნანა სიხარულიძესამდივნო განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტიმე-4 რანგის პირველი კატეგორიაnanasixarulidze56@gmail.com598 53 54 57
13ანა უთალიშვილისამდივნო განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტიმე-4 რანგის პირველი კატეგორიაanautalishvili@gmail.com577 24 80 18
14ანნა მიქატაძესამდივნო განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტიმე-4 რანგის პირველი კატეგორიაanimiqatadze@yahoo.com596611313
15ნათელა ზედგინიძესაინფორმაციო-ანალიტიკური და ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაგანყოფილების უფროსიმე-2 რანგი,მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიzedginidze.press@gmail.com599 00 89 59
16გენო ბაბილოძესაინფორმაციო-ანალიტიკური და ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი საინფორმაციო - ანალიტიკური მომსახურების საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაgiababilodze@gmail.com591 16 80 40
17ანა სადრაძესაინფორმაციო-ანალიტიკური და ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი პრესასთან და საზოგადოებასთან ურთიერთობის საკითხებშიმე-3 რანგის მესამე კატეგორიაana.sadradze96@gmail.com557539050
18ნინო აბაშიძესაინფორმაციო-ანალიტიკური და ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი საჯარო ინფორმაციის დამუშავების საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაninoabashidze2015@gmail.com598 57 39 38
19გაგა გოგოტიშვილისაინფორმაციო-ანალიტიკური და ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტი ტექნიკური უზრუნველყოფის საკითხებშიმე-4 რანგის პირველი კატეგორიაgogotishvili88@gmail.com544444072
20ზაზა თავაძესაინფორმაციო-ანალიტიკური და ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტი ვებ-გვერდის ადმინისტრირებისა და ინფორმაციის მართვის საკითხებშიმე-4 რანგის მეორე კატეგორიაzazatavadze2@gmail.com599 45 01 23
21იაკობ დოლიძეშრომითი ხელშკრულებით დასაქმებულებითავმჯდომარის თანაშემწე599 17 75 30
22ამირან გიორგაძეშრომითი ხელშკრულებით დასაქმებულებითავმჯდომარის მძღოლი
23მაია ნარსიაშრომითი ხელშკრულებით დასაქმებულებითავმჯდომარის მდივანი595 30 51 02

 

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს აპარატის მოხელეთა სამუშაოთა აღწერილობა

br_2021_31

 

დანართი: 

ბრ_2021_31-დანართი

მსგავსი სტატიები

შრიფტის ზომა
აირჩიეთ ფერი