საკრებულოს აპარატი

ფოტოსახელი და გვარიგანყოფილებაპროფესიული საჯარო მოხელეებითანამდებობრივი რანგიმეილიტელეფონი
1ნანა თავდუმაძესაკრებულოს აპარატის უფროსი1-ლი რანგი, პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელის თანამდებობაnanatavdumadze@oz.gov.ge599 98 39 00
2ზაზა შოშიტაიშვილისაკრებულოს აპარატის უფროსის მოადგილემე-2 რანგი, 1 სტრუქტურული ერთეულის უფროსის მოადგილეzazashoshitaishvili@oz.gov.ge595 00 21 20
3ნათელა ლომჯარიასაორგანიზაციო განყოფილებაგანყოფილების უფროსიმე-2 რანგი, მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიnatelalomjaria@oz.gov.ge595 30 50 99
4გივი ყაზაიშვილისაორგანიზაციო განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი საოქმო მომსახურების საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაgiviyazaishvili@oz.gov.ge595 53 09 00
5ნორა მდივანისაორგანიზაციო განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი საორგანიზაციო მომსახურების საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაnonamdivani@oz.gov.ge595 30 49 30
6ნინო ერქომაიშვილისაორგანიზაციო განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი დოკუმენტბრუნვისა და საქმისწარმოების საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაn.erqomaishvili62@gmail.com599 91 91 83
7ანა მუკბანიანისაორგანიზაციო განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტი კომპიუტერული უზრუნველყოფის საკითხებშიმე-4 რანგის პირველი კატეგორიაanamukbaniani@gmail.com593 27 77 70
8ანა მახარაძესაორგანიზაციო განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტი კომპიუტერული უზრუნველყოფის საკითხებშიმე-4 რანგის მესამე კატეგორიაanamaxaradze@oz.gov.ge557 68 95 25
9ავთანდილ გოლიაძესამდივნო განყოფილებაგანყოფილების უფროსიმე-2 რანგი, მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიavtandilgoliadze@oz.gov.ge595 30 47 30
10ცირა მდინარაძესამდივნო განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი სამართლებრივი უზრუნველყოფის საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაciramdinaradze2017@gmail.com599 29 60 37
12ენვერ ჯაფარიძესამდივნო განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი იურიდიულ საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაenrikojafaridze@oz.gov.ge595 00 21 21
13ნანა სიხარულიძესამდივნო განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტიმე-4 რანგის პირველი კატეგორიაnanasixarulidze@oz.gov.ge598 53 54 57
14ანა უთალიშვილისამდივნო განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტიმე-4 რანგის პირველი კატეგორიაanautalishvili@oz.gov.ge577 24 80 18
15გერმანე ჭანუყვაძესაინფორმაციო-ანალიტიკური და ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაგანყოფილების უფროსიმე-2 რანგი,მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიgermanechanuyvadze@oz.gov.ge599 27 94 91
16გენო ბაბილოძესაინფორმაციო-ანალიტიკური და ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი საინფორმაციო - ანალიტიკური მომსახურების საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაgenobabilodze@oz.gov.ge591 16 80 40
17ნათელა ზედგინიძესაინფორმაციო-ანალიტიკური და ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი პრესასთან და საზოგადოებასთან ურთიერთობის საკითხებშიმე-3 რანგის მესამე კატეგორიაzedginidze.press@gmail.com599 00 89 59
18ნინო აბაშიძესაინფორმაციო-ანალიტიკური და ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაუფროსი სპეციალისტი საჯარო ინფორმაციის დამუშავების საკითხებშიმე-3 რანგის მეორე კატეგორიაninoabashidze2015@gmail.com598 57 39 38
19ტარიელ ჩხარტიშვილისაინფორმაციო-ანალიტიკური და ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტი ტექნიკური უზრუნველყოფის საკითხებშიმე-4 რანგის პირველი კატეგორიაtarielchxartishvili@oz.gov.ge5 99 30 29 00
20ზაზა თავაძესაინფორმაციო-ანალიტიკური და ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილებაუმცროსი სპეციალისტი ვებ-გვერდის ადმინისტრირებისა და ინფორმაციის მართვის საკითხებშიმე-4 რანგის მეორე კატეგორიაzazatavadze@oz.gov.ge599 45 01 23
21იაკობ დოლიძეშრომითი ხელშკრულებით დასაქმებულებითავმჯდომარის თანაშემწე599 17 75 30
22ამირან გიორგაძეშრომითი ხელშკრულებით დასაქმებულებითავმჯდომარის მძღოლი
23მაია ნარსიაშრომითი ხელშკრულებით დასაქმებულებითავმჯდომარის მდივანი595 30 51 02
24ზურაბ ცინცაძეშრომითი ხელშკრულებით დასაქმებულებიგანათლების, კულტურის, სპორტის, ახალგაზრდულ საქმეთა, ჯანმრთელობისა და სოციალურ საკითხთა კომისიის ექსპერტ სპეციალისტი598 11 11 81

 

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს აპარატის მოხელეთა სამუშაოთა აღწერილობა

brzaneba_-12

მსგავსი სტატიები

შრიფტის ზომა
აირჩიეთ ფერი